Mobil

Samsung Galaxy S10 fiyatları sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 fiyatları TuttoAndroid adlı teknoloji sitesi tarafından sızdırıldı. Peki fiyatlar nasıl? İşte detaylar!

Samsung Galaxy S10 fiyatları sızdırıldı!

Şu sıralar iyice gündemimize oturan Galaxy S10 ailesi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Paylaşılan rapora göre, Galaxy S10 ailesinin fiyatları ortaya çıkmış olabilir. TuttoAndroid adlı teknoloji sitesi tarafından yayınlanan rapora göre; serinin İtalya’daki satış fiyatları sızdırıldı.

Samsung Galaxy S10 fiyatları sızdırıldı!

İtalya fiyatlarının sızdırılması ile beraber aşağı yukarı Avrupa satış fiyatını da öğrenmiş olduk. Tabii ki bu fiyatlandırmalar sonradan değişikliğe uğrayabilir, onu da belirtmeden geçmeyelim. Galaxy S10E, serinin en ucuz modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

Galaxy S10E'nin İtalya fiyatının 779 Euro olacağı belirtiliyor. Peki ya standart olarak karşımıza çıkacak olan S10 modeli? 6 GB RAM/128 GB dahili depola alanına sahip olan S10 929 Euro, 8 GB RAM/512 GB dahili hafızalı S10 modeliyse 1179 Euro olarak bizleri selamlıyor olacak.

Serinin yeni üyelerinden S10+ ise iki farklı fiyatlandırma ile piyasaya sürülecek. Bu fiyatlar sırasıyla; 1049 Euro ve 1299 Euro. Bu fiyatları etkileyen etkenler ise tabii ki hafıza ve RAM farklılığı. Seçim size kalmış olacak. 20 Şubat 2019'da tanıtılması beklenen modellerin 8 Mart 2019'dan itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Peki ya siz fiyatlar konusunda ne düşünüyorsunuz? İlgili haber kısmından ''S10 ailesi hakkında her şey'' içeriğimize göz atmayı unutmayın. Bu makelemizde S10 hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan tüm bilgileri sizlere aktarmaya çalıştık. 

Yorumlar
ahmet
samsung ıphone huawei alcatel lg gibi astronomik pahalı olan telefonları almayın hatta gerekiyorsa hiç almayın zarar etsinler ve anlasınlar insanlar buna karşı ders vermeli bu telefonculara.
Cevapla
teknic..
çin malları dahada iyiye gidiyor. 855 snapdragon 5 G yapılmış..samsung,ve diğerlerinde hala beşG yok..samsung kazıkçı ve servisleri iyi değil.nerdeyse ihtiyacı olup gidenleri NEDEN GELDİN diye dövecekler..hiç yüz vermiyormuşlar..ayrıca güncellemeleri çok geciktiriyormuş,,note 4 e 1 güncelleme verdi..node 9 da başka güncelleme almayacakmış.çünkü 5Gye geçildi..telefon 4G..
Melih
Zaten Samsung 6 ay içinde ciddi indirim yapıyor. 9299₺ kadar çıkan note9 512gb şimdi internette 6500₺ bulunuyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.