Mobil

Samsung Galaxy S10E basın görselleri sızdı

Bu ay içinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy S10 ailesinin giriş seviyesi modeli S10E'nin basın görselleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S10E basın görselleri sızdı

Neredeyse tüm bilgilerin sızdığı Samsung Galaxy S10 modelleri ile ilgili her geçen gün yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunlardan biri de ailenin küçük üyesi S10E (S10 Lite olarak da biliniyor) ile ilgili oldu. Yeni modelin basın görselleri sızdı.

Samsung Galaxy S10E basın görselleri sızdı

S10 ailesinin en küçük üyesi olan S10E haliyle teknolojik olarak da en zayıf model. Sızan fotoğraflardan anlaşıldığına göre telefonda arka yüzde dual kamera dizilimi net olarak görülüyor. Ayrıca arka yüzde parmak izi okuyucu bulunmuyor. Ancak bu ekrandan parmak izi okuma teknolojisinin bulunacağı anlamına gelmiyor. Samsung Galaxy S10E modelinde parmak izi okuyucusu yan yüzde bulunan güç tuşuna entegre edileceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy S10E basın görselleri sızdı - Resim : 1

Ön yüze baktığımızda ise delik şeklinde tasarlanan ön kamera sağ üst köşeye yerleştirilmiş. Bunun dışında telefonun çerçeve kalınlığının ailenin diğer üyelerine göre biraz daha büyük olduğu görülüyor. Paylaşılan fotoğraflarda telefonun 3 farklı rengi olduğu görülüyor. Muhtemelen telefon piyasaya çıktığında renk seçenekleri biraz daha fazla olacak.

Samsung, S10E, S10, S10+ S10X (5G destekli) modellerinden oluşacak  Galaxy S10 ailesinin üyelerini 20 Şubat'ta ABD'nin San Francisco şehrinde düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak.

Yorumlar
Sezai
Samsung s10 serisinde edge den vazgeçti galiba.uzun zamandır takip ediyorum edge ile alakalı hiç bilgi mevcut değil.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.