Mobil

Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ortaya çıktı

Tanıtılmasına kısa bir süre kala Samsung Galaxy S20 modellerine ait olduğu düşünülen kılıf ve pembe renkli gövde seçeneğini gösteren fotoğraflar internete düştü.

Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ortaya çıktı

11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S20 cep telefonu modellerine ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar internette paylaşıldı. Yine sızıntı bilgilerin paylaşıldığı hesaplarda görülen fotoğraflarda Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ve pembe renkli gövde seçeneği yer alıyor.

Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ortaya çıktı - Resim : 1

Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ortaya çıktı

Farklı kılıf seçeneklerinin bulunduğu görülen fotoğraflarda yüksek korumalı kılıflardan, ekrandaki bilgileri gösteren şeffaf seçeneklere kadar farklı türde örnekler görülüyor. Kılıfların renk seçenekleri de farklı olabiliyor.

Samsung Galaxy S20'nin resmi kılıfları ortaya çıktı - Resim : 2

Ayrıca paylaşılan fotoğraflar arasında pembe renkli Samsung Galaxy S20 modeli de bulunuyor. Özellikle kadın kullanıcıların ilgisini çekebilecek bu rengin de S20 ailesinin ürün gamında yer alması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.