Samsung Galaxy S21 arka planları sızdırıldı!

Önümüzdeki ay yani Ocak ayında gelmesi beklenen Samsung Galaxy S21 serisinin telefon arka planları sızdırıldı. Paylaştığımız linkten indirip kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 arka planları sızdırıldı!

Önümüzdeki ay çıkması beklenen Samsung Galaxy S21 serisi zaten büyük ölçüde internet üzerinden sızdırılmıştı. Serinin neye benzeyeceği, donanım özellikleri ve ne kadara mal olabileceği konusunda iyi bir fikrimiz var. Zaten yaklaşmakta olan amiral gemilerini merakla bekliyorsanız, artık mevcut telefonunuzu sızdırılan duvar kağıtlarıyla süsleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 arka planları sızdırıldı! - Resim : 1

Samsung Galaxy S21 arka planları sızdırıldı! Siz de indirebilirsiniz!


Sızdırılan arka plan resimleri, 12 yüksek çözünürlüklü arka plan, dört DeX duvar kağıdı ve altı kilit ekranı arka planından oluşuyor. Bir Google Drive klasörüne yüklenmiş olan resimleri vereceğimiz linkten indirip telefonunuzda kullanabilirsiniz. Altı adet kilit ekranı duvar kağıdı animasyonlu olarak geliyor, bu nedenle bunları telefonunuzda ince ayar yapmadan kullanamayabilirsiniz, ancak diğer dosyalar değişiklik olmadan çalışacaktır. Duvar kağıtlarının tümü, havaya atılmış gibi görünen renkli kum veya boya benzeri yapılardan oluşuyor. Koyu ve parlak arka plan seçeneklerine sahipler, bu nedenle sistem temanıza uyan bir şey bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 arka planları sızdırıldı! - Resim : 2

Samsung Galaxy S21 özellikleri

Ocak'ta geleceği söylenen telefonun muhtemel özelliklerini biraz hatırlatmak gerekirse, Qualcomm tarafından üretilen yeni Snapdragon 888 ile çalışması beklenen telefon, 12 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Galaxy S21 Ultra, 108 MP'lik bir ana kameranın yanında, 5000 mAh batarya ile gelecek. Aynı zamanda depolama olanağı 512 GB'ye kadar çıkacak.

Samsung Galaxy S21 arka planları 

Sızdırılan arka planları indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan Google Drive dosyasından dilediğiniz arka planı indirip telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.