Mobil

Samsung Galaxy S21 görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S21 modeli için bazı görüntüler sızdırıldı. İşte karşınızda Galaxy S21!

Samsung Galaxy S21 görüntüleri ortaya çıktı!

Akıllı telefon pazarının en önemli üyelerinden birisi olan Samsung, bilindiği üzere son amiral gemi modelini 5 Ağustos günü tanıtmıştı. 2021 yılının ilk çeyreğinde yeni tepe modelleri olması beklenen Galaxy S21 ailesini görücüye çıkaracak olan şirketin çalışmaları tüm hızı ile devam ederken beklenmedik bir sızıntı ortaya çıktı. Buna göre sızıntı haberleri ile bilinen OnLeaks, Galaxy S21 modelinin tasarımsal yapısını açığa vuran görüntüleri paylaştı.

 Samsung Galaxy S21 görüntüleri ortaya çıktı!

Sızdırılan fotoğraflara baktığımızda, Galaxy S21'in tasarım dili hakkında önemli ip uçları elde ediyoruz. En önemli detay ise hiç şüphesiz ki telefonun sırtında kendisini gösteriyor. Bu bölümde kameraların telefonun kasasından daha bağımsız bir alana konumlandırıldığı ortaya çıkıyor. Ayrıca flaş, bu modülden farklı bir alanda yer alıyor. 

Ön kısma geldiğimizde ise klasik olarak bizleri delikli ekran yapısı karşılıyor. Bu delikte selfie kamerasının olacağı bir sır değil ancak çözünürlüğü hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca zaman zaman çıkan iddiaların aksine telefon bünyesinde 3.5 mm jak girişini barındırmayacak gibi gözüküyor. Parmak izi sensörü ise tahmin edildiği üzere fiziksel değil, ekran içine gömülü şeklinde gelecek gibi gözüküyor.

Konudan bağımsız olarak kulislerde konuşulan başka iddiaların bulunduğunu da ifade edelim. Buna göre Galaxy S21, bir amiral gemi modeli olmayacak. Samsung bunun yerine tüm gücünü Galaxy Z Fold serisi için harcayacak ve tepe modeli olarak kullanılan son Galaxy S ailesi, S20 olacak. Tabii bunun şimdilik yalnızca bir iddia olduğunun altını çizmiş olalım.

Yorumlar
X Artık Biliniyor
Samsung Galaxy 1 i hatırlıyorum...hey gidi hey ne günlerdi
Cevapla
erol_
note 20 gibi igrenç
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.