Samsung Galaxy S22 ailesinin yeni üyesine hazır mısınız?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir taraftan yeni amiral gemisi serisi üzerinde çalışırken, diğer bir taraftan ise mevcut serisini güçlendirmeyi ihmal etmiyor.

Samsung Galaxy S22 ailesinin yeni üyesine hazır mısınız?

Samsung, son yıllarda eşi benzeri görülmemiş bir çalışkanlığın örneğini sergiliyor. Güney Koreli teknoloji devi bir taraftan mevcut akıllı telefonları için yazılım ve tasarım desteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirirken, diğer bir taraftan ise yeni modelleri tam da söz verdiği tarihlerde kullanıcılarla buluşturmayı başarabiliyor.

Eğer bu size normal bir süreç gibi geliyorsa, Samsung’un sadece akıllı telefon sektöründe bile onlarca farklı serisinin ve yüzlerce güncel modelinin bulunduğunu bilmek belki fikrinizi değiştirebilir. İşte Güney Koreli teknoloji devi, bu defada Galaxy S22 ailesi için hazırladığı bir yenilikle karşımızda.

Samsung Galaxy S22 ailesinin yeni üyesine hazır mısınız?

Samsung geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklamayla, Galaxy S22 serisi için yeni bir renk seçeneğini daha portföyüne ekledi. Zaten mevcutta birçok renk alternatifi bulunan Galaxy S22 serisi, bu sayede artık yeni bir renge daha kavuşmuş olacak. “Bora moru” veya “Açık mor” olarak ifade edilen bu yeni renk aslında Galaxy S21 serisinde tercih edilen mor rengine bir hayli yakın.

Tanıtımda sadece standart Galaxy S22 modelinin gösterilmesine rağmen Samsung, bu yeni renk seçeneğini seride yer alan bütün modeller için servis edecek. Son bir not: Galaxy S22 Ultra modelinde bu yeni renge oldukça benzeyen bir mor zaten mevcut ancak özellikle Ultra modelindeki mevcut rengin ikili bir yapısının olmasına rağmen yeni tanıtılan rengin tek bir tondan oluşması, Galaxy S22 Ultra hayranlarının gözünden kaçmayacak kadar önemli bir detay olacaktır.