Samsung Galaxy S23 FE bomba gibi geliyor

Samsung’un merakla beklenen modeli Galaxy S23 FE, Çin’in sertifika kuruluşu olan TENAA’da ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S23 FE bomba gibi geliyor

Samsung’un satışa sunduğu Galaxy S23 ailesinden sonra gözler Galaxy S23 FE modeline çevrilmişti. Çünkü bildiğiniz gibi bu model, amiral gemi özelliklerini daha uygun maliyetlerle tüketicilere sunuyor. Dolayısıyla da pek çok kişi, Samsung Galaxy S23 FE modelini merakla bekliyor. Telefonun çıkmasına az bir süre kala, cihazın merak edilen özellikleri de belli oldu. Cihaz Çin’in sertifika kuruluşu olan TENAA’da görüldü.

Samsung Galaxy S23 FE özellikleri belli oldu

Samsung Galaxy S23 FE gücünü Snapdragon’un 8 çekirdekli ve maksimum 2,99 GHz hıza ulaşan bir işlemcisinden alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapacak olan telefon, bir başka versiyonunda 256 GB depolama ile raflardaki yerini alacak. 25W hızlı şarj destekli 4.370 mAh’lik bir batarya ile gelecek olan Galaxy S23 FE, sırtında üçlü kamera kurulumu barındırıyor olacak.

Bu kısımda 50MP ana kameraya 8 ve 12MP’lik diğer kameralar eşlik edecek. Ön kısımda yer alacak olan selfie kamerası ise 10MP ile kullanıcılarına iyi bir deneyim sunacak. Kutusundan Android 13 temelli One UI 5.1 arayüzü ile çıkacak olan cihazın ne kadarlık bir fiyattan kullanıcılarla bulaşacağı ise şimdilik gizemini koruyor.