Mobil

Samsung Galaxy S23 serisini bekleyenlere kötü haber

Akıllı telefon dünyasının en önemli serilerinden biri olan Galaxy S, yakın zamanda yeni modelleriyle karşımıza çıkacakken, markadan gelen son haberler hayranların canını sıkabilir.

Samsung Galaxy S23 serisini bekleyenlere kötü haber

Akıllı telefon dünyasında onlarca farklı seri sayabilmek mümkün. Bununla birlikte piyasanın en ağır topları hangileri diye soracak olursak Galaxy S serisi ilk akla gelenlerden biri olacaktır. Her yıl yeni modelleriyle karşımıza çıkan bu seri, 2023’ün ilk çeyreği itibariyle S23 modellerine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte yeni cihaz hakkında bazı bilgilerin daha şimdiden netleştiğini söylemek mümkün.

Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni serisinde fiyat açısından bazı avantajlar sunmak istiyordu. Artan maliyetlerini kullanıcılarına yansıtmak istemeyen ve bir başka açıdan da bunu iPhone ile rekabet gücünü arttırabilmek için yapmayı amaçlayan Samsung, bu kapsamda özellikle standart Galaxy S23 modelinde birçok fedakarlık yapacak.

Samsung Galaxy S23 serisini bekleyenlere kötü haber

Ancak Güney Koreli teknoloji devinin bu hamlelerinin bile fiyatı indirmek konusunda yeterli olmayabileceğini söyleyelim.

Bugüne kadar Samsung hakkında pek çok sızıntıya yer veren ve bunların birçoğu doğru çıktığı için güvenilir isimlerden biri olarak kabul edilen JoongAng Daily isimli platform, Galaxy S23 serisinin her bir model bazında 100 dolarlık zamlarla karşımıza çıkabileceğini iddia etti. Eğer bu iddialar doğruysa, Galaxy S23 serisinin bırakın fiyat indirimini fiyat zamlarıyla karşımıza çıkabileceğini ve bu durumun da Galaxy S23 serisini bekleyenleri bir hayli üzebileceğini şimdiden söylemiş olalım.

Yorumlar
Mhs
Haber olsun diye yazıyorsunuz .
Cevapla
Mhmt
Para kazanmak için otu botu haber yapmak için yazıyorlar.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.