Mobil

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın yakınlaştırma testi gündeme bomba gibi düştü

Merakla beklenen Samsung Galaxy S23 Ultra’nın kamera testlerinin sızması, tüm gözlerin bir kez daha bu telefonun üzerine çevrilmesine neden oldu.

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın yakınlaştırma testi gündeme bomba gibi düştü

Akıllı telefon dünyası nefesini tutmuş bir halde Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin çıkışını bekliyor. Her ne kadar serinin diğer tüm modelleri de merak ediliyor olsa da birçok insanın odağında serinin en güçlü modeli olan Galaxy S23 Ultra var. Tabi Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin en güçlü cihazını bu kadar merak edilebilir kılan detayı ise kamerası.

Son sızıntılarla birlikte ana kamera görevinin 200MP’lik lense emanet edileceğinin kesinleşmesinin ardından, Galaxy S23 Ultra’nın nasıl bir kamera performansı sergileyeceği iyiden iyiye merak edilir oldu. İşte bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntı ise, hem telefonun tasarımını hem de yakınlaştırma kabiliyetini gözler önüne serdi.

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın yakınlaştırma testi gündeme bomba gibi düştü

Bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan videoda, oldukça uzak konumda olan bir tepe yakınlaştırılarak fotoğraflanıyor. Görüntülerden yola çıkılarak, Galaxy S23 Ultra’nın oldukça iyi bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz ancak tabi ki bu görüntülerdeki telefonunun %100 ismi geçen cihaz olduğunun bir garantisi olmadığını da belirtelim.

Öte yandan Samsung’un Galaxy S23 Ultra modelini de kapsayan Galaxy S23 serisini 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağını da hatırlatalım. Bakalım tüm akıllı telefon dünyasının merakla beklediği 1 Şubat gününde bizleri daha başka hangi sürprizler karşılayacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.