Mobil

Samsung Galaxy S3 için Jelly bean yayınlandı!

Beklenen an geldi ve Galaxy S3 için Jelly bean çıktı!


Samsung Galaxy S3 kullanıcıları büyük bir heyecanla Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bekliyorlar. Samsung bu Android güncellemesini Galaxy S3 için yayınlamaya başladı ve ilk olarak Polonya bu güncellemeden nasibini aldı.

Polonya'da Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi yayınlanmaya başladı.

Jelly Bean güncelleştirmesi ile birlikte cihaz şu özelliklere sahip olacak:

- Daha yüksek performans, hatta pürüzsüz ve daha hızlı Project Buttersayesinde

- Ayarları menüsü yeniden yapılandırıldı

- 2 Anaekran modları

- Yeni Bildirimler çubuğu

- Google Şimdi

- Boyutlandırılabilir Pop-up oyun ekranı

1348483530_samsung-galaxy-s3-jelly-bean.jpg

Bu ay sonuna kadar diğer ülkelerde de Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin Samsung Galaxy S3 akıllı telefonlar için yayınlanması bekleniyor. Cihazınızı güncellemek için Kies veya OTA (Over The Air) kullanabilirsiniz, ancak güçlü bir Wi-Fi bağlantısı ve pilinizi en az güncelleme için yarısının dolu olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Aşağıdaki videoda Jelly Bean ile çalışan bir Galaxy S3 izleyebilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xYiqD6lAs8I

Yorumlar
Misafir
Siteye bakıyorum gelende iPhone ile Samsung karşılaştırılıyor. Buyrun yeni haber başka bir siteden alıntıdır Samsung ceplerde güvenlik açığı Samsung Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy Beam yada Galaxy Ace sahibiyseniz bu haber sizi yakından ilgilendiriyor. Samsung markalı bazı cep telefonlarının zararlı kodlar bulunan web sayfaları aracılığıyla uzaktan sıfırlanabileceği ortaya çıktı. Bir hacker tarafından fark edilen açık, cep telefonlarının pin kodunun sadece bir web sayfasına girilmesiyle değiştirilebileceğini ortaya çıkardı. Samsung’un çevirme yazılımından kaynaklanan bu açık, web sitelerinde bir bağlantıya tıklayarak telefon etmemize olanak sağlıyor. Normalde bu türden bir arama gerçekleştirmek için arama tuşuna da basmak gerekiyor ancak arama tuşuna basmaya gerek duyulmayan ve telefona zarar verebilecek numaralar da bulunuyor. *#06# numaralarını tuşladığınızda arama tuşuna basmaya gerek kalmadan telefonunuzun imei numarasını öğrenebiliyor.
Cevapla
m2
11 cihaz jb alacak. yazmadan önce biraz araştırın.
Cevapla
Ayhan
11 cihaz mi ? Yanılıyorsunuz Samsung S3, S2 ve Galaxy Note için 4.1 yayınlanacağını duyurdu. Diğer cihazlar orta seviye olduğu için donanım yetmezliği var...
Cevapla
hanifi
görmeden sallama s2ciyiz biz oğlum. ha ha ha ha ha
Cevapla
mehmet
neden benimde telde video açılmıyor s3
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.