Mobil

Samsung Galaxy S3 ve S3 Mini'ye Android KitKat gelmeyecek!

Yeni yayınlanan Android Kitkat güncellemesi alacak cihazlar listesinde Galaxy S3 ve S3 Mini bulunmuyor.

Samsung Galaxy S3 ve S3 Mini'ye Android KitKat gelmeyecek!

Geçtiğimiz günlerde Samsung ABD'nin yayınladığı Android Kitkat güncellemesi alacak cihazların listesini haberlerimizde vermiştik. Listede bulunan cihazlar yakında Android 4.4 KitKat'e geçiş yapacak . Ancak Polonyalı blogger Robert Nawrowski bugün elde ettiği Samsung Polonya'nın resmi KitKat güncellemesi listesinde maalesef Galaxy S3 ve S3 Mini bulunmuyor.

1392912974_s3.jpg

Geçtiğimiz gün yayınlanan listede Galaxy S3 ve Mini yer alırken, Polonya listesinde bulunmayışı gerçekten ilginç görünüyor. İşte Android 4.4 KitKat'e geçiş yapacak uluslararası modeller:

Galaxy Note 3

Galaxy Note 2

Galaxy S4

Galaxy S4 Active

Galaxy S4 Zoom

Galaxy Mega 6.3

Galaxy Mega 5.8

Galaxy Grand

Galaxy Express

Galaxy Note 8.0

Galaxy Note 10.1

Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Galaxy Tab 3 7.0

Galaxy Tab 3 8.0

Galaxy Tab 3 10.1

Samsung ABD'nin sunduğu liste ile birkaç istisna hariç birebir aynı görünüyor. Galaxy Core, S3 ve S3Mini'nin listede olmayışı kullanıcılarını çok üzecek. Bu konuda Şirket tarafından henüz yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Umarız bu liste gerçek olmazda S3 ve S3 Mini kullanıcıları sabırsızlıkla beklediği güncellemeye kavuşur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.