Mobil

Samsung Galaxy S3'ün içerikleri de kopyalandı

ROM üzerinden Galaxy S3'ün çoklu ortam içerikleri de kopyalandı.

Samsung Galaxy S3'ün içerikleri de kopyalandı

Galaxy S 3, Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung'un gelmiş geçmiş en güçlü akıllı telefonu. Samsung Galaxy S3 çok yakın bir zamanda raflardaki yerini de almış olacak. Samsung firması telefonun tanıtımdan önce görüntülenmemesi için titiz bir çalışma yürütmüştü ve görüntülerin sızdırılmasına engel olmuştu, Ancak Samsung, cihazın ROM'unun internete sızmasında aynı titizliği gösteremedi ve ROM geliştiricilerin eline geçti.

1337675056_galaxys3rom.jpg

ROM, XDA Forum'larındaki geliştiricilerin eline geçti ve Galaxy S3'e dair birçok detayı ayrıntısıyla ortaya serdi. Sizlere sunduğumuz ise Chainfire isimli geliştirici, ROM üzerinden cihazı root edebildiğini duyurmuştuk. Şimdi beklenen bir gelişme daha oldu ve sızan ROM üzerinden Galaxy S3'ün çoklu ortam içerikleri de kopyalandı.

1337604148_55150-s3.jpg

Bu kopyalama ile Galaxy S3'ün canlı duvar kağıtlarından, alarm ve zil seslerine kadar birçok dosyası indirilebilir hale getirildi. Bu dosyaları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. İndirdikten sonrada bunları Android'li akıllı telefonunuza gönderip kullanabilirsiniz.

İşte o dosyalar:

Canlı Duvar Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Standart Duvar Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Diğer Medya Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.