Mobil

Samsung Galaxy S4 GPE için Android 5.0 yayınlandı

Samsung'un saf Android'li telefonu Galaxy S4 GPE (Google Play Edition) en güncel Android sürümüne kavuştu.


Samsung’un geçtiğimiz yıl Galaxy S4 ailesine dahil ettiği saf Android işletim sistemli Galaxy S4 GPE için Android 5.0 Lollipop güncellemesi başladı. OTA üzerinden telefon sahipleriyle buluşan güncelleme beraberinde yepyeni bir arayüz deneyiminin yanında gözle görülür bir performans artışı getiriyor.

Materyal Tasarım, animasyonlar yeni renk düzenleriyle birlikte yeni bir arayüz deneyimi yaşayacak Galaxy S4 GPE kullanıcılarını bekleyen diğer yenilikler; performans artışı, yeni bildirim stili, çoklu kullanıcı desteği, pil verimliliği (Güç Tasarruf Modu), yeniden tasarlanan hızlı ayarlar menüsü,  kilit ekranda bildirimlerin görüntülenmesi ve ART sanal çalışma motoru şeklinde sıralanıyor.

Galaxy S4 GPE’a sahipseniz Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Telefon için önümüzdeki günlerde Android 5.0.1 güncellemesinin dağıtıma sunulması bekleniyor. 

1418504813_s4-gpe-lollipop.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.