Mobil

Samsung, Galaxy S4 için bir reklam videosu daha yayınladı

Galaxy S4'ten satış rekorları bekleyen Samsung, bu anlamda reklam ve pazarlama stratejisini başarıyla sürdürmeye devam ediyor.

Samsung, Galaxy S4 için bir reklam videosu daha yayınladı

Yeni nesil akıllı telefonunu geçtiğimiz hafta 60 ülkede satışa sunan Samsung aynı zamanda reklam ve pazarlama girişimlerini de sürdürüyor. İlerleyen haftalarda telefonu 100’den fazla ülkede satışa sunmaya hazırlanan Uzakdoğulu üretici ilk olarak Amerika’nın en popüler yayınları sırasında 90 saniyelik bir reklam videosu yayınlayarak ülkedeki en önemli rakibini hedef almıştı. Hemen akabinde ise 13 dakikalık resmi video incelemesi YouTube kanalıyla yayınladı.

Samsung’un Galaxy S4 için yayınladığı son reklamda ise telefonun kamera yeteneklerinden bir tanesi segileniyor. Eraser Shot özelliği sayesinde mezuniyet partisinde çekilen bir görüntünün içerisinde istenmeyen bir durum rahatlıkla siliniyor. Detaylara aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
sayin editör bu ozellik s3e gelecek mi?
Cevapla
Burak Kaya
Merhaba, Galaxy S4'te bulunan yazılım desteğinin büyük bölümünün Android 5.0 güncellemesinde Galaxy S3'e sunulması bekleniyor. Android 5.0 ise 2014'ün ilk çeyreğinde ancak telefona ulaşır. Bir de şu durum var ki; Samsung, Galaxy S4'ün kaymağını yemeden telefonda yer alan özellikleri farklı bir telefona sunmaz.
Cevapla
Misafir
anladim teşekkürler
Cevapla
Misafir
ses yok ses neye yarar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.