Mobil

Samsung Galaxy S5 Active için Android 5.0 güncellemesini başlattı

Samsung, suya ve toza dayanıklı akıllı telefonu Galaxy S5 Active için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınladı.

Samsung Galaxy S5 Active için Android 5.0 güncellemesini başlattı

Güney Koreli Samsung, şuan aktif olan Android 5.0 Lollipop'u kendi cihazlarına sunmaya devam ediyor. Bu güncelleme ile ilgili bir haber de şirketin Galaxy S5 Active modeli için geldi.

Kullanıcıların Güney Koreli üreticinin üst modellere vereceği güncellemenin gecikmesi hakkında konuşurken bugün Samsung, Galaxy S5 Active modeli için Android 5.0 güncellemesini başlattığını duyurdu. Bugün ilk olarak İskandinav bölgesinde Galaxy S5 Active için başlatılan güncellemenin yakında diğer ülkelerde de aktif edileceği bildirildi.

1425668388_img20150306205303.jpg

Galaxy S5 Active için yayınlanan güncelleme "G870FXXU1BOB4" yapı numarasına ve yaklaşık 1.4 GB bir boyuta sahip. Güncelleme eğer bu cihazın kullanıcısı iseniz bildirim ekranınıza otomatik olarak düşecektir. Ayrıca güncellemeyi manuel olarak telefonunuzdan Ayarlar/Telefon hakkında/Sistem Güncellemesi yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.