Mobil

Samsung Galaxy S5 Google Play Edition Modeli Galaxy S4 Google Play Edition Adı Altında Satışa Sunul

Samsung saf Android deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara büyük bir sürpriz yaptı

Samsung Galaxy S5 Google Play Edition Modeli Galaxy S4 Google Play Edition Adı Altında Satışa  Sunul

Samsung ve HTC geçtiğimiz yıl çıkarttığı amiral gemisi modellerinin saf Android deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için Google Play Edition modellerini satışa sunmuştu. 

HTC One Google Play Edition'da Samsung Galaxy S4 Google Play Edition'da donanım olarak aynı telefonun sadece yazılımsal arayüzler olmadan satışa sunulmuş haliydi. Bu modellerin büyük satış raklamlarına ulaştığını söylemek yanlış olacaktır; çünkü her ne kadar TouchWiz ve Sense arayüzlerinden sıkılmış olsakta Android telefonların birbirinden ayrılmasının tek sebebinin bu arayüzler olduğunu telefonları deneyimlediğimizde anlamıştık. 

Google Play Mağazasında satılan telefonların bu gün güncellendiğini ve aralarına Xperia Z Ultra, Moto G ve HTC One M('in katıldığınıda belirtelim. Bu telefonların arasına ise bir karışıklık olduğu düşünülen birde Galaxy S5 fotoğrafında ama Galaxy S4 yazılı birde telefonun konduğunu görmekteyiz. Bakalım Google bu karışıklığı ne zaman düzeltecek.

1398806082_samsung-galaxy-s5-google-play-edition-play-store-640x428.png

Snapdragon 801 MSM8974AC'li saf Android'in hız rekoru kıracağını söylemek yanlış olmayacaktır. Peki siz Google Play Edition telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu telefonlar ülkemize geldiğinde almayı düşiünüyor musunuz ve fiyatları sizce ne olmalı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.