Mobil

Samsung, Galaxy S5 için Android 5.1.1 üzerinde çalışmaya başladı

Samsung, Android 5.1.1 güncellemesini bu defa Galaxy S5 için hazırlıyor.

Samsung, Galaxy S5 için Android 5.1.1 üzerinde çalışmaya başladı

Galaxy S6 ve S6 Edge için Android 5.1.1 güncellemesi Amerika’da dağıtıma sunuldu. Güney Koreli firmaya yakın kaynaklardan SamMobile sitenin haberine göre Samsung amiral gemisi modellerinin ardından bu defa Galaxy S5 için Android 5.1.1 güncellemesini hazırlıyor.

Samsung’un Galaxy S5 için başlatacağı Android 5.1.1 güncellemesinin takvimi henüz netlik kazanmış değil. Kademeli olarak dağıtılacak yazılımın yılın ikinci yarısı boyunca kullanıcılarla buluşturulması planlanıyor.

Yayınlanacak güncellemede Google’ın Android 5.1 güncellemesine dahil ettiği iyileştirme ve güvenlik gelişmelerini yanında Galaxy S6’ya eşlik eden yeni TouchWiz kullanıcı arayüzüne ait bazı özellikler içerecek. 

Galay S5 için hazırlıkların başlaması, Galaxy Note 4 için de güncellemenin test edildiğinin işareti gösteriliyor. Yine Galaxy Note 4 için de güncelleme takvimi henüz belli değil. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.