Mobil

Samsung, Galaxy S5 için yeni bir arayüz geliştiriyor

Yeni nesil arayüze ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor.

Samsung, Galaxy S5 için yeni bir arayüz geliştiriyor

Galaxy S5'in tanıtımı için önümüzde 2 ya da 3 aylık bir süre var ve telefona dair detaylar hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Telefonun sunacağı tasarım ve teknik özellikler en çok merak edilen hususların başında geliyor, ancak önemli bir kesim de Galaxy S5'te nasıl bir kullanıcı arayüzünün yer alacağı fazlasıyla merak ediyor.

1390201059_11.png

Bir süre önce Evleaks, Galaxy S5'te yer verilecek yeni nesil kullanıcı arayüzüne ilişkin bazı görseller yayınlamıştı. Mobil dünyasının en güvenilir kaynaklarından biri olarak gösterilen teknoloji editörü Twitter hesabından kullanıcı arayüzü ana ekranını gösteren yeni bir görsel paylaştı. Söz konusu görsel Google Now kartlarını hatırlatırken, Samsung'un Galaxy S5'le birlikte arayüzde ciddi değişimler sergileyeceğini anlayabiliyoruz.

Samsung yeni arayüzde HTC'nin Sense'te yer verdiği BlinkFeed ana ekran uygulamasına benzer bir uygulama da geliştiriyor olabilir, bu konuda ilerleyen günlerde daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.