Mobil

Samsung Galaxy S5 Mini mi geliyor?

Samsung'un yeni cihazı Zauba'da ortaya çıktı.


Samsung'un Galaxy S5'i tanıtmasının üzerinden kısa bir süre geçmişken şirketin yeni cihazlarına ait bilgiler sızmaya devam ediyor. Ğeçtiğimiz saatlerde Hindistan'ın ithalat ihracat kuruluşu olan Zauba'nın veritabanında Samsung'un yeni bir cihazı ortaya çıktı.

1394141358_img20140306225400.jpg

Zauba'nın veritabanında görülen cihaz SM-G870A model numarası ile adlandırılmış. Listede bulunan cihaza dair herhangi bir donanım ve özellik bilgisi sunulmuyor. Ancak GalaxyClub.nl sitesi bu model numarasına ait ürünün Galaxy S5 Mini olduğunu iddia ediyor. Bu iddianın gerçek olma olasılığı yüksek çünkü, firma Galaxy serisinin tüm amiral gemisi modellerinin mutlaka Mini versiyonunu üretmiştir. Örnek vermek gerekirse geçen yıl piyasaya sürülen  Galaxy S4 ve S4 Galaxy Mini'yi gösterebiliriz. 

Cihaza ait bilgiler yok ancak, Galaxy S5 mini'nin Super AMOLED ekrana ve Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olacağı söyleniyor. Haziran ayında açıklanması beklenen cihazın Galaxy S5 Mini olup olmadığı firmanın açıklaması ile ortaya çıkacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.