Mobil

Samsung Galaxy S5 Prime (KQ Lentis) 5.2 inç WQHD ekranla geliyor

 Samsung Galaxy S5 Prime olduğu söylenen cihaz KQ (Lentis) G906 adını almış.

Samsung Galaxy S5 Prime (KQ Lentis) 5.2 inç WQHD ekranla geliyor

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung'un Galaxy S5 satışlarından beklediği satış grafiğini yakalayamaması sonucunda yeni bir Galaxy S5 versiyonunu üretebileceği konuşulmaktaydı. İçinda bulunduğumuz hafta başından itibaren firmanın Galaxy S5 Prime ismi verilen yeni cihazının donanım özellikleri hakkında bazı haberler verilmişti. Bugün yayınlanan bir liste Galaxy S5 Prime'ın ekran özelliklerinin ne olacağı sorusuna da açıklık getirmiş oldu.

1399705653_img20140510085501.jpg

 Samsung Galaxy S5 Prime olduğu söylenen cihaz KQ (Lentis) G906 adını almış. Ve cihaz 5.2 inç WQHD 2560×1440 çözünürlüğünde ekrana sahip. Ayrıca listede Samsung Galaxy modellerinin yeni jenerasyon versiyonlarıda yer alıyor. Güney koreli firmanın Galaxy S5 modelinden kullanıcıların beklentisi yüksekti. Ancak firma bu beklentileri boşa çıkarttı ve sonucunda hayal kırıklığı yarattı.

Şimdi Samsung, yeni amiral gemisi telefonunu Prime versiyonu ile, kullanıcıların gözüne girmeye çalışıyor. Bakalım bu kez başarılı olabilecek mi?. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.