Mobil

Samsung, Galaxy S6'da daha hızlı ToucWiz arayüzü vaad ediyor!

Samsung'un Galaxy S6’da kullanıcılara çok hızlı bir TouchWiz arayüzü kullanım deneyimini sunacağı söyleniyor.


Güney Kore menşeili teknoloji firması Samsung'un Mart ayında tanıtması resmen kesinlesen yeni amiral gemisi akıllı telefonu, Galaxy S6 hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S6 ile birlikte cihazlarında geliştiricisi olduğu TouchWiz arayüzünün çok hızlı olacağını iddia ediyor.

Bilindiği üzere Samsung, "Stock"olarak tabir edilen saf Android arayüzünü birçok firma gibi kullanmıyor. Bunun yerine firma geliştiricisi olduğu kendine özgü TouchWiz arayüzünü cihazlarında kullanmakta. Ancak TouchWiz, birçok özelliği beraberinde getirsede kullanıcılar arayüzün hantallığından şikayetçi. Bu yöndeki eleştirileri bertaraf etmek isteyen Samsung, söylenenlere göre çalışmalara başlamış ve Galaxy S6 ile birlikte çok hızlı bir TouchWiz arayüzünü kullanıma sunacaklarını vaat ediyor.

1423831963_img20150213143724.jpg

Performans açısından iyileştirmelerin yapıldığı söylenen TouchWiz'in daha stabil ve hızlı olacağı söyleniyor. Android Lollipop ile birlikte daha hızlı çalışacak denilen arayüzde, Samsung’un kendi uygulamalarıda sisteme entegre edilmiş olacak. Galaxy S6'da TouchWiz arayüzünün hızlı olup olmadığını test etmek isteyenlerin biraz daha beklemesi gerekecek. Bakalım Samsung, daha hızlı olacağını söylediği yeni TouchWiz arayüzünde ne kadar başarılı olacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.