Mobil

Samsung Galaxy S6'ya iPhone özelliği geliyor!

Samsung Galaxy S6 için çok kullanışlı olan iPhone kamera özelliği geliyor.

Samsung Galaxy S6'ya iPhone özelliği geliyor!

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yapılacak olan Android 5.1 Lollipop özelliği ile kamerada yeni bir özellik alacaksınız. Bu özelliğin işlevselliğine göre kullanıcılar fotoğraf çekerken parmağını ekranda sürükleyerek gerçek zamanlı pozlama  yapabilecekler. Hareket üstten alta veya tam tersi olacak.

Apple, iPhone'larda kullanıcıların farklı ayarlar ile oynamak zorunda kalmadan hemen hemen her aydınlatma koşulunda mümkün olduğunca daha iyi fotoğraflar çekmeyi sağlayan iyi bir kamera özelliğine yer verdi. Koreli dev bu alanda Apple’ın kamerasına rakip olacak bir atılım yaptı ve  son amiral gemileri  Galaxy S6 ve Galaxy  Edge  için son derece yararlı olan bu iPhone kamera özelliğini getiriyor.

Pozlama özelliği Android cihazlarda değişik şekillerde temelde sunuluyor ancak hiçbiri Apple iPhone üzerindeki kadar iyi değildi. Ekranın üzerinde yukarı - aşağı kaydırma hareketiyle sağlanan pozlama ayarı, ortamdaki ışık koşullarının istenilen hale getirilmesini sağlıyor. Ama Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcıları çok yakında Android 5.1 güncellemesinin bir parçası olarak, kendi cihazlarında benzer bir seçeneği elde edecekler.

1432756740_20150527134738.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.