Mobil

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge almak için 7 neden

Samsung Galaxy S7 ve galaxy S7 Edge almak için neden arıyor musunuz?


Geçtiğimiz ay MWC 2016 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge, zarif bir tasarım, yüksek kaliteli kamera ve geliştirilmiş yazılım işlevleriyle oldukça bir mobil deneyim sunarak sektöre öncülük ediyor. Bununla birlikte Samsung’un yeni akıllı telefonları, kullanıcıya çok daha hızlı ve kolay bir deneyim sunmak üzere zarif tasarımı güçlü performansla birleştiriyor.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge’de kullanıcıları etkileyecek 7 özellik şu şekilde sıralanıyor:

1. Gündüz ya da Gece, Her Ortamda Yüksek Kaliteli Fotoğraflar

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge’in en hayranlık uyandıran özelliklerinin başında kamera özellikleri geliyor. Dual Piksel teknolojisini içeren ilk akıllı telefonlar olma özelliğine sahip cihazlar, düşük ışıkta yüksek kaliteli fotoğraflar elde etmeyi mümkün kılıyor. F1.7 lensiyle daha parlak ve daha net fotoğraflar çekmenizi sağlayan cihazlar, yeni Motion Panorama ve Selfie Flash özellikleriyle, çekilen fotoğraflara yepyeni bir boyut getiriyor.

1456351298_galaxy-s7.jpg

2. Zarif Tasarım ve Artırılabilen Depolama Alanı

Bir önceki serinin tasarım mirasını koruyan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, daha ince bir arka kameranın yanı sıra cam ve metalin mükemmel uyumuyla dikkat çekiyor. Kavisli formu sayesinde, Galaxy S7 ve S7 edgeçok daha iyi bir tutuş sağlıyor ve ele kolayca oturuyor. Ayrıca, 200 GB’a kadar artırılabilen microSD kart yuvası sayesinde, artık depolama alanı konusunda endişelenmenize de gerek kalmıyor.

1456081916_galaxy-s7-edge.jpg


3. Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık

Her ortamda çalışan, seyahat eden ya da eğlenen kullanıcılar için suya ve toza karşı dayanıklılığı (IP68) arttırılan cihazlar beğeniyle karşılandı. Bu fonksiyon, suya ve toza karşı üstün bir koruma standardı sunarak kullanıcıya cihazı hantal bir koruyucu kılıfa ihtiyaç duymaksızın kullanabilme ayrıcalığı sunuyor.

Cihaz IP68 sınıflandırmasına göre, 1,5 metre derinliğe ve 30 dakikaya kadar saf suda dayanıklılık göstermektedir. Bu sınıflandırmaya rağmen, cihaz tüm koşullarda su geçirmez ve suya dayanıklı özellikte değildir.

1456082067_galaxy-s7-and-s7-edge-official-press-shots-13.jpg

4. Daha Güçlü Oyun Deneyimi

Multimedya kullanımı özellikle oyunlar için iyileştirilen Galaxy S7 ve S7 edge, oyun başlatıcı ve oyun araçları, çağrı ve mesaj uyarılarını kapatarak oyuna odaklanmamızı ve daha düşük pil tüketimiyle uzun süre oyun oynamanızı sağlar. Ayrıca cep telefonu endüstrisinde ilk kez kullanılan Vulkan API sayesinde daha hızlı ve ayrıntılı grafiklerin keyfini maksimum performans ile çıkarabilirsiniz

1456080020_galaxy-s7-and-s7-edge-official-press-shots-17.jpg

5. Ekran kapalıyken bile göz dolduran telefon

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge; Sürekli Açık Ekran (Always-On Display) özelliğiyle ekranın sürekli aktif olmasına ve hiç dokunmadan kullanımına imkan veriyor, kullanıcıların herhangi bir çağrıyı ya da önemli bir bildirimi kaçırma endişesini ortadan kaldırıyor.

1456080254_galaxy-s7-and-s7-edge-official-press-shots-3.jpg

6. Kullanıcı Dostu

Kişiye özel olarak ayarlanabilen kilit ve ana ekranlar, çarpıcı ikonlar ve kullanıcı dostu Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, Galaxy S7 ve S7 edge telefonların kullanıcı deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor. Özellikle, Galaxy S7 ve S7 edge’in zarif kenarlı ekranı, kullanıcıya pratik özelliklerin yanı sıra sık kullandığı içerikler ve görevlere daha kolay erişmesini sağlıyor.

1456080265_galaxy-s7-and-s7-edge-official-press-shots-4.jpg

7. Tükiye’nin En Hızlı 4.5G Bağlantısına Uyumlu Akıllı Telefonu

Nisan ayı itibarıyla 4.5G’ye geçecek olan Türkiye’nin ilk Kategori 9 cihazı olma özelliğine sahip Galaxy S7 ve S7 edge; saniyede 450 megabit’e kadar indirme hızıyla, şu anda Türkiye pazarında mevcut olan en hızlı internet bağlantısına uyumlu cihaz olma unvanını da elinde bulunduruyor.Bu sayede eşsiz 4.5G deneyimi Samsung’un yeni akıllı telefonlarında yaşanıyor.

1456080320_galaxy-s7-and-s7-edge-official-press-shots-10.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.