Mobil

Samsung Galaxy S7'de kamera çıkıntısı olacak mı?

Galaxy S7'nin tasarım detayları ortaya çıkıyor. Asıl merak edilen konusu telefonda kamera çıkıntısının olup olmayacağı.

Samsung Galaxy S7'de kamera çıkıntısı olacak mı?

Teknik özellikleri büyük oranda netleşen Galaxy S7’nin şu sıralar tasarımına ilişkin sızıntılar gerçekleşiyor. Mobil dünyasının popüler sızıntı kaynakları @evleaks ve @OnLeaks son dönemde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in tasarım detaylarını ortaya çıkararak merakları büyük oranda gideriyor.

1454418603_galaxy-s7-kamera.jpg

@OnLeaks saatler önce Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinde kamera çıkıntısının olup olmayacağına dair bir görüntü yayınladı. Yayınlanan görüntü telefonlarda kamera çıkıntısının önemli ölçüde giderildiğini gösteriyor. 0.8mm’lik bir çıkıntı söz konusu, ancak bu durum Galaxy S6 ailesindeki kadar rahatsızlığa neden olmuyor.

OnLeaks’in yayınladığı bir başka görüntü Samsung’un Galaxy S7’de sergileyeceği tasarım dilinin detaylarını gösteriyor. İkinci görüntü Galaxy S7’nin arka tasarımının Galaxy Note 5’e benzeyeceğini gösteriyor. Ancak Galaxy S7’nin üst kısmı Galaxy Note 5’e kıyasla daha kavisli bir yapıda olacak. 

1454418535_caklmfbw0ae0d22.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.