Mobil

Samsung Galaxy S7'nin kasası sızdırıldı

Sızdırılan görseller Samsung Galaxy S7'nin kasasına mı ait?


Samsung Galaxy S7’nin tanıtımı yaklaştıkça sızıntıları da gelmeye devam ediyor. Samsung Galaxy S7’nin sayısız sızıntı ve söylentiler konu olmaya devam ederken, bugün akıllı telefonun tasarımının bir parçası olan kasasına ait ilk fotoğraf geldi.

Çinli blog Weibo üzerinden paylaşılan görselde kaynak telefonun markasını gösteren bölümü kapatmış ve kullanıcılara kasanın hangi modele ait olduğunu tahmin etmelerini istemiş. Tahminler Galaxy S7 üzerinde yoğunlaşıyor. Çünkü şimdiye kadar gelen bilgiler, Samsung’un maliyeti düşük tutmak için Galaxy S7’nin tasarımını Galaxy S6 ile aynı tutup kamera ve işlemci gibi donanım bileşenlerini geliştirmek istediği yönündeydi. Görseldeki kasanın tasarım ipuçları Galaxy S7’yi gösteriyor çünkü kulaklık jak girişi gibi ayrıntılar Galaxy S6’yı hatırlatıyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan bu görselleri inceleyerek sizde tahminlerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

1449840738_sgs7-chassis1.jpg
1449843110_sgs7-chassis2.jpg
1449843141_sgs7-chassis3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.