Mobil

Samsung Galaxy S7'yi satın almayın, ''Kiralayın!''

Samsung Güney Kore'de özel bir kampanya başlattı!

Samsung Galaxy S7'yi satın almayın, ''Kiralayın!''

Apple geçtiğimiz yıl satışa sunduğu iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile birlikte bir kampanya başlatmıştı ve sürekli fatura ödeyerek her yıl iPhone güncellemesi yapabileceğini duyurmuştu. "Bu modern kölelik" her yıl telefon değiştiren insanlar için oldukça güzel bir kampanyaydı ama sürekli telefon faturası ödeyerek elinizde sadece bir tane telefon olmasına sebep oluyordu. Yani 10 yıl içinde evet 10 tane telefon kullanıyordunuz ama 10. yılın sonunda elinizdeki telefon bile sizin olmuyordu...

Bu kampanyaya Samsung'un da 11 Mart'ta başlayacağını müjdeleyelim! Güney Kore'de Samsung GSM Operatörleri dışında bir kampanya yaparak bu değişim sistemini kendi içinde başlatıyor.

1457097375_s7angle-930x621.png

Ülkemizde bunun hayata geçeceğini kesinlikle düşünmüyoruz zira bu sistem kötü niyetli kullanıma oldukça açık gibi bir izlenim bırakıyor bizde.

Bu kampanya için ne düşündüğünüzü gereçekten çok merak ediyoruz. Ülkemizde de bu değişim kampanyası başlasın ister misiniz yoksa 24 ay ödedikten sonra telefonun size kalmasını mı tercih edersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz...          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.