Mobil
Samsung Galaxy S9 ve S9+  Türkiye'de tanıtıldı

Samsung Galaxy S9 ve S9+ modelleri Türkiye'de tanıtıldı

Samsung, kısa bir süre önce duyurulan Galaxy S9 ve S9+ akıllı telefon ailesini Türkiye'de resmi olarak tanıttı.

Samsung'un 25 Şubat tarihinde Barselona'da tanıttığı yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S9 ve S9+ modellerinin Türkiye lansmanı yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de de satışa sunulan akıllı telefon ailesinin lansmanı İstanbul'da düzenlenen bir basın toplantısı ile gerçekleştirildi.

Telefonların Türkiye lansmanı Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim ve Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'in ev sahipliğinde düzenlendi. Toplantının açılışında konuşan Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, yeni modeller hakkında bilgi verirken teknolojik özelliklerine de değindi.  

Bizz! de duyuruldu

Samsung'un yeni modelleriyle birlikte Bizz!! isimli yeni platform da Türkiye'de kullanıma sunuldu. Bu platformda girişimcilerin uygulamaları yer alacak ve Samsung kullanıcıları bu uygulamalara özel olarak erişebilecek. 

Yeni modeller Türkiye'de 12 ay taksitle satın alınabileceği gibi 'eskiyi getir, yeniyi götür' kampanyası ile de sahip olunabilecek.  

Yeni modeller birçok özelliğe sahip

Sonsuz ekran, güçlü işlemci, depolama artırma özelliği, AR Emoji (kullanıcının kendi emojisini oluşturma imkanı) gibi özellikleri bulunan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde saniyede 960 kare ağır çekim video özelliği de bulunuyor.  Ailenin 5.8 inç ekranlı modeli S9, gri, mor ve siyah renk seçenekleri ile 4599 TL,  6.2 inç ekranlı S9+ modeli ise 5199 TL fiyat etiketi ile (her iki model de 64 GB depolama kapasitesi sunuyor) Türkiye'de satışa sunuldu.   

 

 

Yorumlar
Thor
Sudan ucuz
Cevapla
fikret
kusura bakmayin, hicbirsey koymadiniz telefona...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.