2. Daha rafine tasarım

Samsung'un geçen hafta açıkladığı yeni kamera algılayıcıları bir ana farklılaştırma özelliğine sahipler - mevcut çözümlere göre daha incedir; bu nedenle önümüzdeki yıl Galaxy S9 daha ince olabilir.

3. Hem Galaxy S9 hem de S9 + 'da hücre içi dokunmatik ekranlar

Samsung, önümüzdeki yıl kendi başına iki Galaxy S9 modelinde de hücre içi bir dokunmatik çözüm üretmeyi seçti. Y-OCTA olarak adlandırılan esnek OLED teknolojisi, dokunmatik tabakayı ekran panelinde kendisiyle bütünleştirir, böylece zayıflar ve üretim maliyetlerini% 30 oranında düşürür.

4. Yeni 7nm Snapdragon 845 veya 8nm Exynos 9810 yonga setleri
Yeni galaxy S line girişi, yeni yonga seti üretim düğümü, bir süredir bir gelenekti ve S9 hayal kırıklığına uğramayacak gibi görünüyor. 7nm yonga setlerinin Samsung ve TSMC dökümhanelerine sunduğu zorluklara rağmen, önümüzdeki yıl Samsung'un en yeni Snapdragon 845 ve yaklaşmakta olan Exynos 9810 ile donatılmış S9 ve S9 + 'un ABD versiyonunu görme ihtimalimiz yeni bir performans dönemi başlattı.

5. Neural engine co-processors

Qualcomm, zaten bu yaz Snapdragon Sinirsel İşleme Motoru için bir yazılım geliştirme seti çıkardı ve Samsung'un kendi Exynos yonga seti hattında böyle bir eş-işlemciyi takip etmesi söylendi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.