Mobil

Samsung'un uygulamaya gizlediği Galaxy S9 sızdırıldı

Samsung'un, indirmeye sunduğu Unpacked uygulaması ile Galaxy S9'un 3D görüntüleri sızdırıldı.


Önümüzdeki hafta Mobile World Congress 2018'de Samsung, yeni Galaxy S9 ve S9+ amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Akıllı telefonlar, yeni bir kamera, yeni özellikler, güncellenmiş tasarımlar ve çok daha fazlası ile gelecek. Geçen gün güvenilir sızıntı kaynağı Roland Quandt, her iki cihazında basın görüntülerini yayınlamıştı. Muhtemelen bu yeni cihazları çok fazla merak edilmiyor. Ancak, Samsung’un tanıtım sırasında Artırılmış Gerçeklikte Galaxy S9'unu sergileyeceği ortaya çıktı.

Samsung, Google Play Store'da kısa bir süre önce Unpacked 2018 uygulamasını piyasaya sundu. Uygulama kayıtlı ve davet edilen kullanıcılara yönelik, ancak etkinliğin canlı akış yayınını görüntülemek isteyen kullanıcılar tarafından da kullanılabilir.

Bununla birlikte,  kullanıcıların taramasına olanak tanıyan yeni bir Artırılmış Gerçeklik özelliği uygulamada gizlenmiş.  Reddit kullanıcısı /u/thesbros, uygulamayı derlemeyi başardı ve Samsung'un, Samsung Galaxy S9'u AR'da göstermek için uygulamada gizlediği 3D modelleri bulabildi.

Bu modifikasyon, modellerin gerçek uygulamada değil Samsung'un web sitesinde bulunması nedeniyle kolaylıkla yapılmadı. Unpacked 2018 uygulamasında bir değişiklik ve 3D modelleri indirmek için bir proxy gerekiyordu. /u/thesbros bunu yapmayı başardı ve Samsung Galaxy S9'un neye benzeyeceğini göstermek için Artırılmış Gerçeklik 3D modellerine erişti.

Aşağıdaki galerilerimizde telefonların sızdırılan 3D görüntülerini ve resmi görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.