Mobil

Samsung, Galaxy serisi için özel web tarayıcısını Google Play'de yayınladı!

Samsung Galaxy İnternet isimli özel tarayıcısını Google Play'de kullanıma sundu.

Samsung, Galaxy serisi için özel web tarayıcısını Google Play'de yayınladı!


Android platformunda sürekli çok daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına Google Play'de uygulamalarını yayınlayan akıllı telefon üreticilerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Google mağazasında Motorola Samsung, Sony, HTC gibi neredeyse tüm firmalar uygulamalarını yayınlamaya devam etmekte. Bu uygulamalara bir yenisi Samsung tarafından eklendi.

Güney Koreli üretici, bugün itebariyle Google Play Store'da kullanılabilir hale geterdiği web tarayıcısı Samsung Galaxy İnternet uygulamasını yayınladı.

1441786730_img20150909110238.jpg

Söz konusu Galaxy internet tarayıcısı başta Galaxy S6 modeli olmak üzere şu anda tüm yeni Galaxy modelleri ile uyumlu. Ayrıca Galaxy serisinin bazı modellerinde bulunan parmak izi tarayıcısı özelliği ile uygulamaya eklenen bazı özel fonksiyonlar ile favori sitelere parmak izi ile giriş yapılabilmekte.

Öte yandan Samsung Galaxy internet tarayıcının diğer üreticilerin cihazlarıyla uyumlu olup olmadığı hakkında herhangi bir açıklama yayınlanmadı ancak gelen bilgilere göre eski Galaxy Samsung'a göre yeni tarayıcı eski Galaxy modellerde kullanılamayacak. Sadece yeni telefonlara verilen destek ile Samsung'un eski telefonlarına verdiği değer bir kez daha gözler önüne seriliyor. Uygulamayı buradan cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.