Mobil

Samsung Galaxy Tab 10.1: Yeni güncelleme paketi çıktı

Samsung' un tablet bilgisayarı için yeni bir güncelleme paketi yayınlandı.


Apple' ın Samsung' a açtığı en son patent davasında, ithalatının durdurulması istenen cihazlar arasında yer alan Galaxy Tab 10.1, popüler olmaya hızla devam ediyor.

Samsung' un Temmuz ayında Galaxy Tab 10.1 için bir güncelleme paketi çıkaracağını duyurmuştu. Sonunda o güncelleme resmi olarak yayınlandı. Galaxy tab 10.1 17 Haziran' da ABD satışa çıkmıştı. Fakat Avrupa' da Ağustos ayı içerisinde çıkması bekleniyor.

1312547490_samsunggalaxytab101detay.jpg

Güncelleme neler getiriyor?

Galaxy Tab 10.1 için çıkan güncelleme ile TouchWiz UX kullanıcı arayüzünün HoneyComb için yeniden dizayn edilmiş sürümü geliyor. TouchWiz UX ile tablet kullanmanın keyfi daha da artacak.

TouchWiz UX dışında, sosyal ağlardan güncellemeleri, haberleri ve hava durumunu ana ekrandan takip edebileceğiniz Live Panel özelliği, resimleri ve videoları kopyala-yapıştır için multimedya panosu, sık kullanılan uygulama erişim kolaylığı sağlayan Mini Mode Tray ve bir takım ayarları kolayca değiştirebilmeniz için Indicator Quick Panel, USB, SD Kart ve HDMI desteği yeni özellikler arasında yer alıyor.

1312547456_samsunggalaxytab101.jpg

Güncelleme ile birlikte birde önyüklü olarak gelen uygulamalar var. Bunlar ise; Amazon Music Cloud Player, Amazon Kindle ve Words width Friends, video satın almak için Media Hub, Swype klavye, FindMyMobile ile uzaktan erişim ve silme fonksiyonu, Tüm sosyal ağları tek bir yerden yönetmenizi sağlayan Social Hub, Readers Hub, Music Hub ve Kies 2.0 uygulamaları yer alacak.

Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte Flash Player 10.3' de erişim sağlandı. Güncelleme paketi bugünden itibaren yayınlanmaya başladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.