Samsung Galaxy Tab 8 uygun fiyatıyla rakiplerine meydan okuyor

Samsung'un sevilen tablet serisi Galaxy Tab S8, cazip indirimlerle teknoloji severlerin erişimine sunuluyor.

Samsung Galaxy Tab 8 uygun fiyatıyla rakiplerine meydan okuyor

Samsung'un Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmesi, Galaxy Tab S8 serisinin değerini düşürmüyor. Aksine, Galaxy Tab S9'un satışa sunulmasıyla birlikte, Galaxy Tab S8 serisi indirimli fiyatlarla daha cazip hale geliyor.

Özellikle ABD'de, Samsung Galaxy Tab S8, 8GB RAM ve 128GB SSD özelliklerine sahip WiFi modeli için 549 dolarlık indirimli bir fiyatla satışa sunuluyor. Galaxy Tab S8+'ın fiyatı ise 899 dolardan 799 dolara düşürülmüş durumda. En büyük model olan Galaxy Tab S8 Ultra ise 1.099 dolardan 919 dolara indirilmiş. Bu indirimlerle birlikte, eski cihazlarınızı takas yoluyla verirseniz, Samsung anında 528 dolara varan ek indirimler sunuyor. Bu da teklifi daha da çekici kılar.

Samsung Galaxy Tab 8 uygun fiyatıyla rakiplerine meydan okuyor

Galaxy Tab S8 serisi, premium bir Android tablet deneyimi sunuyor. Şubat 2022'de piyasaya sürülen bu tabletler, Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile güçlendirilmiş. Cihazlar, 120Hz yenileme hızına sahip S-AMOLED ekran, etkileyici kameralar, büyük pil kapasiteleri ve S Pen desteği gibi özelliklerle donatılmış.

Galaxy Tab S8 11 inç LPTS ekran sunarken, Galaxy Tab S8+ 12.4 inç AMOLED ekran ile geliyor. En büyük model olan Galaxy Tab S8 Ultra ise 14.6 inçlik dev bir S-AMOLED ekran taşıyor. Yakında OneUI 6.1 güncellemesi alacak olan bu tabletler, Galaxy AI özelliklerini de beraberinde getirecek.