Mobil

Samsung Galaxy Watch Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor!

Galaxy Note 9 ile birlikte duyurulan Samsung Galaxy Watch akıllı saatin Türkiye fiyatı belli oldu. Kur artışından dolayı fiyatlar oldukça yüksek.


Samsung, Ağustos ayı içerisinde tanıttığı yeni Samsung Galaxy Watch akıllı saatlerini Türkiye’de satışa sundu. Galaxy Watch, stres ve uyku izleme fonksiyonlarının yanı sıra, Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın renk seçenekleri; arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renkleri çeşitlilik sunuyor.

Samsung Galaxy Watch Türkiye fiyatı belli oldu

Stres düzeyi yükseldiğinde bunu otomatik olarak algılayıp kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri önerebilen akıllı saat aynı zamanda uyku takibi fonksiyonu ile REM hareketleri dahil tüm uyku kademelerini takip ediyor. Böylece kullanıcıların uyku alışkanlıklarını düzenlemelerine ve dinlenerek güne başmalarına yardımcı oluyor.

Galaxy Watch kullanıcılara, fitness de dahil olmak üzere sağlıklı yaşamın diğer alanlarında da yardımcı oluyor. Yeni eklenen 21 kapalı ortam egzersizi ile birlikte toplam 39 farklı antrenman çeşidi Galaxy Watch ile izlenebiliyor. Dengeli beslenmenin egzersiz kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, akıllı saat ile alınan kalorinin izlenmesi ve kişiye özel uyarıların programlanması olanağı çok büyük bir kolaylık sağlıyor.

Galaxy Watch’un 80 saatin üzerine çıkan uzun pil ömrü her gün şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar sabahları, hatırlatma notlarından, hava durumundan ve ajandalarının en güncel halinden haberdar olma gibi özelliklerden faydalanabiliyor.

Galaxy Watch; Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın renk seçenekleri; 46 mm ve 42 mm versiyonları ile kullanıcılara şık seçenekler sunuyor. Kullanıcılar bu çeşitliliğe ek olarak, farklı saat arayüzü seçenekleri ve farklı saat kayışları arasından zevklerine en uygun çeşitleri seçerek Galaxy Watch’un görünümünü kişiselleştirebiliyor. Bu kayış seçenekleri arasında yüksek kaliteli saat kayışı üreticisi Braloba ürünleri de bulunuyor.

SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, ve Bixby’nin bir araya gelerek oluşturduğu Galaxy ekosisteminin tüm gelişmiş özelliklerini barındıran Galaxy Watch, Smart Things desteği sayesinde Galaxy Watch ile bağlantılı cihazlara ulaşım ve bunların kontrolünü (örneğin; sabahları ışıkları yakmak ya da televizyonunuzu açmak, yatağa girmeden ısıyı ayarlamak) sağlayabiliyor.

Galaxy Watch Türkiye fiyatı belli oldu

Galaxy Watch’un 46mm’lik Gümüş renkli versiyonu 2.199 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile; 42mm’lik Gece Siyahı ve Pembe Altın renkli versiyonları ise 1.999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Türkiye'de satışa sunuldu.

Galaxy Watch’u 17 Eylül tarihine kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerindeki Galaxy Watch Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve 189 TL değerindeki ilave kayış hediye ediliyor.

Yorumlar
Mahsun
Taka tuka idare eder bi araba alınabilir Ama 1600€ mağaş a 330€ saat ucuz mu sence? 1600€ maaşın ev kirası ne kadar bir fikrin varmı? Yan gider ler le birlikte 800€ Sadece ev kirası kesilince, kalan 800€ yaşamak için tek ev kirasını ödemekle bitmiyor, haftalık mutfak minimum gideri 100€ Aylık 400€ Geriye ne kaldı? 400€ Almanya dasın Araban da varya Aylık 200€ da yakıt a çık Ne kaldı geriye? 200€ Sigara da içiyorsan? KALAN yetmiyor bile Tabi Araba nın sadece yakıtını hesapladım . Bunun sigorta sı, vergisi tamiri hariç! Ama olsun biz Almanyada bir mağaş la Araba alabiliyoruz ya bu bize yeter.
Cevapla
Berkant
Mağaş değil maaş olacak, bir de nüfusunun %80 i açlık sınırının altında yaşayan bir ülkenin vatandaşı olarak oldukça cesur yorumlar yapıyorsunuz. Yaptığınız hesaplar Türkiye piyasalarına göre. Hiç gitmediğiniz ve yazık ki bu ekonomik şartlar ile hiç gidemeyeceğiniz ülkeler için böyle yorum yapmanız da doğru değil, durumumuz iyiymiş gibi davranmış oluyorsunuz. Ülkemize gelen yabancı uyruklu turistlerin ve gurbetçilerin ülkemizde yaptığı harcamalara bakarak ne anlatmak istediğimi anlayabilirsiniz
46
şu pahalı icatları alanlara acıyorum ya la akıllı saat 2500 akıllı cep 7500 bu ne la resmen iyi kekliyolar valla helal olsun😂
Cevapla
tolga
ee zaten S3 frontieri ben 1800 küsüre almıştım bu kura rağmen 2200 olması çok olağan neden dudak uçuklatsın ki?
Cevapla
Mahsun
Galaxy Watch’un 46mm’lik Almanya Amazon da 339€ Türk lirası karşılığı 2519 TL Yüksek Dövüze ramen gene de Almanya dan daha ucuz Türkiye fiyatı 2199TL.
Cevapla
Berkant
Almanyadaki biri bir maaşı ile neredeyse araba satın alabiliyor siz bir maaşınızla neler alabiliyorsunuz da türkiye fiyatı almanya fiyatından ucuz diyebiliyorsunuz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.