Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yakında piyasaya süreceği Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi. İşte tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi!

Samsung'un bir sonraki katlanır telefon modeli kanlı canlı görüntülendi. YouTuber TechTalkTV, bir şekilde henüz piyasaya sürülmemiş Galaxy Z Flip 4'ü ele geçirmeyi başardı ve yaklaşmakta olan katlanabilir tasarımı gösteren bir video yayınladı. Ancak bu video ardından silindi.

samsung galaxy

Cihazın sızdırılan görüntülerine bakacak olursak Galaxy Z Flip 4 için Z Flip 3'e büyük ölçüde benzer bir tasarım görüyoruz diyebiliriz. Ancak aynı zamanda Samsung tarafından yapılan birkaç ince ayar da mevcut olacak. Z Flip 4 daha küçük bir menteşeye sahip olacak. Görüntüde daha az belirgin bir ekran görüntüsü olmasına rağmen, iç ekranın Z Flip 3'teki ile aynı olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi!

samsung

Yine de net bir şeyler demek için incelemeleri beklememiz gerekecek. Belki de buradaki en büyük değişiklik, Z Flip 3'ün harici ekranındaki 1.9 inçlik panele kıyasla diyagonal olarak 2 inçten fazla olduğu söylenen daha büyük harici ekran olacak. Cihaz hala mat bir kaplama ile iki tonlu bir kaplamaya sahip. Kaynak, 25W şarjlı daha büyük 3.700 mAh pil öneriyor ve bu çok hoş bir ekleme olacak. Yaklaşan katlanabilir cihazın Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yongasıyla yakında yani 10 Ağustos'ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.