Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı ortaya çıktı!

Samsung'un merakla beklenen sıradaki katlanabilir cihazı Samsung Galaxy Z Flip 4'ün tasarımı ortaya çıktı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı ortaya çıktı!

Dün Samsung Galaxy Z Fold 4'e ilk bakışımızı almıştık ve şimdi Galaxy Z Flip 4'ün görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu görseller sayesinde beklenen katlanabilir akıllı telefonun tasarımı da belli oldu.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı ortaya çıktı!

samsung

Gördüğünüz gibi, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Flip 3'ten çok farklı görünmüyor, ancak kaynak cihazın 6,7" birincil ekranı paketlerken öncekinden daha kalın (7,2 mm'ye 6,9 ​​mm) sahip olacağını iddia ediyor. Aynı Flip 3 gibi diyagonal ancak önceki sızıntılar kapak ekranının daha büyük olacağını söylüyor. Samsung Galaxy Z Flip 4 ayrıca biraz daha büyük bir pile sahip olacak ve söylentilere göre akıllı telefon henüz duyurulmamış Snapdragon 8 Gen 1+ SoC tarafından desteklenecek. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'ün tanıtımına hala birkaç ay uzağız, ancak resmi duyurularından önce cihazlar hakkında daha fazla şey duymamız mümkün.

Cihazın özelliklerine gelecek olursak ortaya çıkan patent ve prototip sızıntılarına göre Galaxy Z Flip 4’ün 3.700 mAh bataryaya sahip olabileceği söyleniyor. Ayrıca Galaxy Z Fold 4’ün pil kapasitesi, 4.400 mAh ile önceki modele yakın olacak. Cihazın detayları çok yakında netleşmeye başlayacaktır.