Samsung Galaxy Z Flip 5'in sarı renk seçeneği geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un popüler katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip 5'in sarı renkli varyantı yakında karşımızda olacak.

Samsung Galaxy Z Flip 5'in sarı renk seçeneği geliyor

Samsung, bu yıl Temmuz ayında global pazara sürdüğü Galaxy Z Flip 5 modelinin yeni bir renk seçeneğiyle Hindistan pazarında yer alacağını duyurdu. Başlangıçta Dondurma, Grafit, Krema ve Lavanta renk seçenekleri ile sunulan bu beşinci nesil katlanabilir telefon, şimdi de Hindistan'daki müşterilerle Sarı renk seçeneği ile buluşacak. Güney Koreli marka, bu yeni varyantın Dussehra ve Diwali festivallerinin bir parçası olacağını X profilinde paylaştı.

Samsung Galaxy Z Flip 5, Sarı renk seçeneği ile 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. Ancak yeni renk seçeneğinin arka panelinin alt yarısında Sarı bir ton bulunacak. Diğer renk seçenekleri ile kıyaslandığında ise bu modelin çerçevesi Siyah olacak.

Samsung Galaxy Z Flip 5'in sarı renk seçeneği geliyor

İlgilenen müşteriler için bir bilgilendirme sayfası oluşturulmuş durumda ve bu sayfadan yeni varyant hakkında bilgi alınabiliyor. Fiyatlandırma ve cihazın kullanılabilirliği ile ilgili detaylar önümüzdeki Salı günü açıklanacak ve fiyatın, mevcut renk varyantları ile aynı olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 5'in sarı renk seçeneği geliyor - Resim : 1

Temel özelliklere göz attığımızda, Samsung Galaxy Z Flip 5, 120Hz adaptif yenileme hızına sahip 6.7 inç FHD+ AMOLED bir ekrana sahip. Ayrıca, 1600 nit parlaklık ile 3.4 inç büyüklüğünde klasör şeklinde bir ikincil sAMOLED ekrana ve 60Hz yenileme hızına sahip. Cihazda, güç düğmesine gömülü yan monteli bir parmak izi tarayıcı yer alıyor. Arka tarafta 12MP + 12MP kameralar ve ön tarafta 10MP selfie kamerası bulunuyor. Dahili olarak, Galaxy Z Flip 5; 8GB RAM ve 512GB depolama ile birlikte bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile donatılmış durumda. Cihaz, 25W hızlı şarj desteğine sahip 3.700mAh batarya ile güç buluyor.