Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra yalnızca belirli bir ülkede piyasaya sürülebilir

Samsung'un yeni Galaxy Z Fold 6 Ultra modeli, yalnızca belirli bir ülkede piyasaya sürülecek. Bu sınırlı erişim, büyük merak uyandırıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra yalnızca belirli bir ülkede piyasaya sürülebilir

Samsung'un Temmuz ayında gerçekleştirmesi beklenen lansman etkinliği, yeni katlanabilir telefonlarının tanıtımına sahne olacak. Rapora göre, Samsung Galaxy Z Fold 6'ya ek olarak, Galaxy Z Fold 6 Ultra isimli bir modelin de piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Ancak, yeni bir sızıntıya göre Ultra varyantı sadece tek bir ülkede satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra, küresel pazarda satışa çıkmayabilir. Tanınmış sızıntı kaynağı Evan Blass, yakın bir zamanda yaptığı X paylaşımında Güney Koreli teknoloji devinin bir dizi yeni cihaz duyuracağını belirtti. Bu cihazlar arasında Galaxy Book 4 Edge, Galaxy Book 4 Edge Pro, Galaxy Buds 3, Galaxy Buds 3 Pro, Galaxy Ring, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch 7 Ultra bulunuyor. Bu cihazların hepsinin aynı etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı belirtilmemiş olsa da, 10 Temmuz'da Paris, Fransa'da gerçekleşmesi beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacaklarına dair spekülasyonlar mevcut.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra yalnızca belirli bir ülkede piyasaya sürülebilir - Resim : 1

Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra yalnızca belirli bir ülkede piyasaya sürülebilir

Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6'nın da 10 Temmuz'da tanıtılması bekleniyor. Ancak, Z Fold 6 Ultra'nın aynı etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı belirsizliğini koruyor. Önceki raporlar, SF-F958N model numarasına sahip Z Fold 6 Ultra'nın özel olarak Güney Kore pazarı için geliştirildiğini öne sürüyor. Genellikle, Samsung'un küresel pazara yönelik cihazlarının detayları Koreli varyantlarından önce sızdırılır. Z Fold 6 Ultra'nın Güney Kore pazarında varlığına dair bilgiler ortaya çıkmış olsa da, küresel versiyonları hakkında bir netlik yok. Bu nedenle, cihazın Güney Kore dışındaki pazarlara çıkmayacağı düşünülüyor.

Şu an için Galaxy Z Fold Ultra ve standart versiyonu arasındaki farklar hakkında bilgi yok. Samsung'un Ultra modelleri genellikle ekran, pil ve kamera açısından daha iyi özellikler sunar. Aynısının Z Fold 6 Ultra için de geçerli olması bekleniyor.