Mobil

Samsung, Galaxy S9’un ocak ayında tanıtılması konusunda konuştu

Samsung yetkilisi, şirketin Galaxy S9’u ocak ayında tanıtıp tanıtmayacağı konusunda konuştu

Samsung, Galaxy S9’un ocak ayında tanıtılması konusunda konuştu

Genelde Samsung, Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında Galaxy S amiral gemisi akıllı telefonlarını resmen duyuruyor. Bu durum, geçtiğimiz yıl firmanın New York'ta Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini tanıtmak için kendi etkinliğini düzenlemeye karar vermesiyle değişti. 

Son zamanlarda gelen bilgiler, Samsung’un önümüzdeki  Ocak ayında düzenlenecek olan CES'de, iPhone X ile rekabet edebilmek için yeni amiral gemilerini tanıtacağı yönündeydi. Samsung temsilcisi de bunun pek mümkün olmadığını belirtti.

Haberler, Kore Herald'tan geliyor ve firma Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ı MWC'de ya da Mart ayındaki kendi etkinliğinde tanıtacaklarını belirtti. Şimdiye kadar gelen sızıntılar doğru çıkarsa, telefonlar selefi ile oldukça benzer görünecek ve tasarımda ufak farklılıklar olacak. Özelliklerine gelince, kısa bir süre önce duyurulan Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisini kullanacakları tahmin ediliyor.

Yorumlar
Ben Boreas
Samsung son zamanlarda başarılı telefonlar çıkarıyor.
Cevapla
Sayın Boreas
S8 gerçekten de çok başarılı bir telefon. Katılıyorum sana...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.