Mobil

Samsung Gear 3 yuvarlak tasarıma sahip olabilir

Güney Koreli üreticinin patent başvurusu yuvarlak tasarımlı bir akıllı saatin yolda olduğunu gösteriyor.

Samsung Gear 3 yuvarlak tasarıma sahip olabilir

Geçtiğimiz yıl Galaxy Gear ile akıllı saat kategorisine giriş yapan Samsung 2014’te şu ana dek sektöre üç yeni akıllı saat daha sundu. MWC 2014 kapsamında tanıtılan Tizen işletim sistemli Gear 2 ve Gear 2 Neo akıllı saatlerin ardından haziran ayında bu defa Android Wear işletim sistemli Gear Live’ın duyurusu gerçekleşti.

Gelen haberler Samsung’un 2014 yılı içerisinde bir akıllı saat tanıtımı daha yapacağını gösteriyor. Güney Koreli üretici yuvarlak tasarımlı bir akıllı saat için patent başvurusu yaptı. Akıllı saatin sonbaharda Gear 3 ismiyle piyasa olması planlanıyor.

1407138508_samsung-circular-smart-watch-3.png

Tizen işletim sistemiyle çalışacak yeni nesil akıllı saatin Galaxy Note 4 ile birlikte tanıtılması da sürpriz olmayacaktır.

Patent başvurusundan anlaşıldığı kadarıyla Gear 3 tasarım itibariyle önceki Samsung akıllı saatlerden ayrılacak. Moto 360 gibi yuvarlak bir tasarım sergileyecek akıllı saatinde kordon üzerinde kamera da yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde akıllı saate ilişkin daha kapsamlı bilgilerin ortaya çıkmasını umuyoruz. 

1407139464_samsung-circular-smart-watch-4.png

kaynak: geeky-gadgets

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.