Mobil

Samsung Gear artık diğer Android cihazlarla uyumlu

Samsung Gear S2 akıllı saat Android 4.4 ve üzeri tüm akıllı telefonlarla uyumlu hale geldi.

Samsung Gear artık diğer Android cihazlarla uyumlu

Samsung’un mobil cihazlarla akıllı saatleri birbirine bağlayan uygulaması “Samsung Gear” güncellendi. Güncelleme sonrası uygulama artık Android 4.4 ve üzeri tüm cihazlarla uyumlu hale geldi. Samsung Gear’in Android 4.4 ve üzeri cihazlarla uyumlu hale gelmesiyle, Gear S2 akıllı saat artık diğer Android telefonlarla uyumlu çalışacak. Gear S2 güncelleme öncesi sınırlı sayıda Samsung telefonıyla uyumluydu.

             1444026005_1.jpg  1444026015_2.jpg

Samsung Gear uygulamasınıN tablet desteği bulunmuyor. Ayrıca desteklenen telefonlar bölgeye, operatöre ve cihaz markasına göre değişiklik gösterebilir. Samsung Gear uygulamasıyla gelen ayarlar ve özellikler, sadece Samsung Gear mobil cihazınıza bağlıyken kullanılabilir. Özellikler, Samsung Gear ve mobil cihazınız arasında düzgün bir bağlantı olmadan düzgün şekilde çalışmaz.

İlginizi çekebilir; 

Samsung Gear uygulaması sayesinde akıllı saat güncellemelerini kontrol edebilir, saat ayarlamaları yapabilir ve uygulama indirebilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
gökmen
benim huawei mate 10 pro telefonum var, peki bu saat bu telefonla uyumludur??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.