Mobil

Samsung, Gear S2 için başarılı bir reklam filmi yayınladı

Samsung, Tizen işletim sistemine sahip popüler akıllı saati Gear S2 için başarılı bir tanıtım videosu yayınladı.


Samsung popüler akıllı saati Gear S2 için tanıtım videoları yayınlamayı sürdürüyor. Güney üreticinin YouTube kanalıyla yayınladığı iki dakikayı aşkın videoda Gear S2’nin bir kez daha döndürülebilir çerçevesine vurgu yapılıyor.

Piyasadaki mevcut akıllı saatlerin hiçbirinde bulunmayan döndürülebilir çerçeve akıllı saate yepyeni bir kullanım deneyimi getiriyor. Gear S2’nin döndürülebilir çerçevesi sayesinde uygulamalar arasında geçiş, yakınlaştırma, ses yükseltme, rehberde kişiler arası geçiş, alt menüler arasında geçiş ve gelen iletileri sürükleyerek okuma işlemleri yapılabilir.

İlginizi çekebilir; 

1448058625_choreography-2.jpg

 Gear S2 için başarılı bir reklam filmi

Samsung’un Gear S2 için yayınladığı tanıtım viedosu, son dönemlerin en başarılı reklam filmlerinden biri olmaya aday. 150’den fazla dansçının Gear S2’nin döndürülebilir çerçevesiyle gerçekleştirilen bazı fonksiyonları koreografiler eşliğinde yansıtması, Samsung’un pazarlama konusunda başarılı işler ortaya koyduğunu bir kez daha gösterdi.

Samsung Gear S2'nin Gear S2’nin spor modeli ülkemizde 899 liradan, klasik modeli ise 999 liradan satışa sunuldu. Alt bölümde Gear S2’nin son tanıtım filmine göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.