Mobil

Samsung Gear S2 kapsamlı bir güncelleme daha yayınlandı

Samsung, Gear S2 için bir güncelleme daha yayınladı. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme kapsamlı yenilikler içeriyor.

Samsung Gear S2 kapsamlı bir güncelleme daha yayınlandı

Samsung döndürülebilir çerçeveye sahip popüler akıllı saati Gear S2 için güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Güney Koreli üretici Tizen işletm sistemiyle çalışan Gear S2 için bu defa 91MB büyüklüğünde bir güncelleme başlattı.

Dünyaca ünlü spor kanalı ESPN’ye ait uygulamanın dahil edildiği güncelleme “Dünya Saati” ve “Haber Özetleri” isminde iki yeni uygulama daha içeriyor. Mendini saat yüzlerinin de yer verildiği güncelleme ayrıca rehber arama fonksiyonu, ekran zaman aşımı ayarı, okunmamış bildirimleri gösteren saat yüzü, klavye emoji girişi ve Bluetooth bağlantısı kesildiğinde uyarı gösterimi gibi kapsamlı yenilikler içeriyor.

Gear S2 kullanıcıları akıllı saatleri üzerinde “Ayarlar>> Gear Hakkında>> Gear yazılım güncelleme” yolunu takip ederek güncelleme denetimi gerçekleştirebilir. 

1455311843_gear-s2-update-551x980-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.