Mobil

Samsung gizemli bir video yayınladı!

Samsung Taiwan tarafından yayınlanan video gizemlerle dolu!


Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan Samsung, Mobil teknoloji alanındakı hızlı yükselişini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bu süreç böyle devam ederken Samsung hakkında hergün yeni bir haber duymaya alıştık. Şu günlerde Galaxy serisinin yeni S5 modeli hakkındaki sızıntı ve dedikodular bitmek bilmiyorken bugün Samsung Taiwan tarafından gizemli bir video yayınlandı.

1386451956_img20131207233155.jpg

 Yayınlanan videoda "Just for you" (Sadece sizin için) sloganı merak uyandırmış durumda. Bu video hakkında çeşitli Spekülasyonlar devam ederken cihazın Galaxy S5 olabileceği öngörülüyor ancak videoda ürünle ilgili hiçbir bilgi verilmiş değil.

Tüm bu teorileri bir kenara bırakıp Aralık tarihini beklemekten başka bir seçeneğimiz bulunmuyor. 9 Aralık diyoruz çünkü, videoda smartwacth akıllı saatının ekranındaki 13:00 saat dilimi ve 9 Aralık tarihi gözlerden kaçmıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri 22 saniyelik bu video ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.