Mobil

Samsung gizli silahını TV reklamında gösterdi! Heyecan verici teknoloji

Geçen hafta sonu, Samsung'un Apple ve iPhone'da çekim yapmak için tasarladığı en yeni televizyon reklamlarını görmüştük. Şimdi yeni bir reklam yeni bir ayrıntıyı ortaya çıkardı.

Samsung gizli silahını TV reklamında gösterdi! Heyecan verici teknoloji

Geçen hafta sonu, Samsung'un ekosistem odaklı  tasarladığı en yeni televizyon reklamlarını görmüştük. Şimdi ise bir reklam, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G'nin, Apple iPhone 12 Pro Max'ten ne kadar daha iyi fotoğraf çektiğini ortaya koydu. Samsung'un birinci sınıf cep telefonu, 100x Space Zoom özelliği ile donatılmıştı.

İkinci reklam, aynı iki telefon tarafından çekilmiş bir fotoğrafı karşılaştırıyor. Samsung, Galaxy S21 Ultra 5G'nin görüntüsünde çekilen fotoğrafın daha fazla detay içerdiğini söylüyor. 

Cuma günü, Samsung, "Galaxy ile Hayat Açılıyor" başlıklı yeni bir televizyon reklamı yayınladı. Reklam videosu 53 saniye sürüyor. Videoda sürekli Android destekli Galaxy cihazlarlarıyla ilgili yorumlar var. Ayrıca "Hayat Galaxy ile açılıyor" sloganının Samsung'un Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G gibi katlanabilir cihazlarıyla da alakası olabilir. Her iki modelin de yeni sürümlerinin muhtemelen bu yıl üçüncü çeyrekte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Reklamın sonuna doğru, öne bakan delikli kameranın eksik görünmesi dışında Galaxy Z Fold 2'ye benzeyen bir cihaz görüyoruz.

 

Samsung gizli silahını ortaya çıkarmış olabilir

Samsung'un Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 3'e hızlı bir bakış atması mümkün mü?  Şubat ayında güvenilir Ice Universe, Galaxy Z Fold 3'ün bir panel altı kamera (UPC) içermesinin çok muhtemel olduğunu söylemişti. Telefon, 5nm Snapdragon 888 yonga setinden güç alabilir ve 7.55 inç tablet boyutunda bir ekrana dönüşmek üzere açılan 6.21 inç harici bir ekranla donatılabilir. 

Galaxy Z Fold 3'ün 256 GB depolama alanına sahip olacağı ve One UI 3.5 ile birlikte önceden yüklenmiş Android 11'e sahip olacağı bildiriliyor.  Ek olarak, Galaxy Z Fold 3 askeri sınıf malzeme, karbon veya titanyum kullanılarak üretilecek. Bu malzemeler alüminyumdan daha hafif ancak daha güçlü ve daha pahalı.

Yorumlar
misafir
king sam sam
Cevapla
Biri
Eweeeğt
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.