Mobil

Samsung HomeSync satışa sunuluyor

2013 başında tanıtılan medya akış platformu uzun bir aradan sonra satışa sunuluyor.

Samsung HomeSync satışa sunuluyor

Samsung'un 2013'ün başında duyurduğu medya akışı için Androd işletim sistemi ile çalışan Samsung HomeSync nihayet satışa sunuluyor. Telefonlarda yer alan içeriklerin TV ortamına akışını sağlayan HomeSync, 6 Ekim itibariyle 299 dolarlık etiket fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Galaxy S4, Galaxy Note 3 ve birçok Samsung cihazı tarafından desteklenen HomeSync medya akış cihazı, 8 farklı kullanıcı hesabı ile aktif edilebiliyor. Oluşturulacak paralı ve kullanıcı adı sayesinde tüm kullanıcılar kendi multimedya içeriklerinin gizliliğini de korumuş olacak. Telefonumuzda yer alan film, oyun, video ve görsellerin daha büyük ekranlara Full HD formatında aktarılmasını sağlayan HomeSync aynı zamanda 1TB hafızasıyla depolama birimi olarak da kullanılabiliyor. Cihaz aynı zamanda Google Play Store'daki birçok uygulamayı da desteklemektedir.

1380964105_samsung-homesync.jpg

Birçok video formatını destekleyen cihaz, Android Jelly Bean işletim sistemi ile çalışıyor. 1.7GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli işlemci ve 1GB sistem belleğinden güç alacak. 8GB eMMC depolama alanı, Ethernet, dual bant Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve USB 3.0 cihazın diğer teknik özelliklerini oluşturuyor.

Cihazın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağına ilişkin herhangi bir açıklama henüz yok. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.