Mobil

Samsung Internet Browser'a yepyeni özellikler geldi!

Samsung'un Android'deki internet tarayıcısı Samsung Internet Browser, yeni özellikler ile güncellendi.


Samsung'un Android cihazlarında kullanmış olduğu Chrome'un alternatifi olarak gösterilen Samsung Internet Browser, bugün bir güncelleme alarak yeni özelliklere sahip oldu. Samsung Internet Browser v6.0 güncellemesi ile kullanıcı odaklı yeniliklerin yapıldığı dikkat çekiyor.

Samsung Internet Browser güncellemesiyle; ekrandaki her şeyi daha net ve daha parlak sunmak için yüksek kontrast seçeneği ekleniyor. Ancak bu seçeneğin açıldığında batarya tüketiminin arttığını belirtelim. Ayrıca; tarayıcı tercihlerini ve yer imlerini yedeklemek, daha sonra geri yüklemek için "Samsung Cloud ile Senkronize Et" seçeneği uygulamaya eklendi.

Son olarak, Web Bluetooth, WebGL 2 ve Gamepad eklentileri uygulamaya eklendi. Bu eklentileri arama çubuğuna internet://flags yazarak açıp/kapatabilirsiniz. Android 5.0 Lollipop ve üzeri Samsung cihazlarında çalışan Samsung Internet Browser'ı aşağıdan indirebilirsiniz.

Samsung Internet Browser indir
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.