Mobil

Samsung koronavirüs dinlemiyor! Galaxy S20+ Olimpic Edition duyuruldu!

Şu an tüm organizasyonlar koronavirüs nedeniyle iptal edilirken Samsung’dan ilginç bir hamle geldi. Samsung Galaxy S20+ Olympic Edition için tarih verdi.

Samsung koronavirüs dinlemiyor! Galaxy S20+ Olimpic Edition duyuruldu!

Bilindiği üzere son 2 aydır dünya koronavirüs salgını ile toplu bir mücadeleye girişmiş durumda. Bu nedenle tüm büyük organizasyonlar da birbiri ardına ya iptal edildi ya da ertelendi. Hatta Haziran – Temmuz aylarında düzenlenmesi planlanan Euro 2020 bile bu salgın nedeniyle 2021’e ertelendi.

Şu anda ertelenmeyen tek küresel organizasyon ise Tokyo’da düzenlenecek olan 2020 Olimpiyatları. Japonya virüs salgınına karşın hala 2020 Tokyo Olimpiyatları için erteleme kararı vermiş değil. Dahası kısa bir süre önce de konuya ilişkin ilginç bir açıklama gelmişti. Tokyo valisi bu olimpiyatlar için çok çaba sarf ettiklerini ve esnafın da bu organizasyon için hayli yatırım yaptığını dile getirmişti. Sonuç olarak Japonya henüz olimpiyatları ertelemedi. Lakin bu inadın ne kadar süreceği de bir diğer soru işareti.

Samsung koronavirüs dinlemiyor! Galaxy S20+ Olimpic Edition duyuruldu!

2020 Tokyo Olimpiyatları ile ilgili bir diğer ilginç hamle de Samsung’dan geldi. Güney Koreli şirket kısa süre önce satışa sunduğu S20 Plus modelinin Olympic Edition sürümünü tanıttı. Dilerseniz telefonun tasarımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Samsung koronavirüs dinlemiyor! Galaxy S20+ Olimpic Edition duyuruldu! - Resim : 1

Görüldüğü üzere alt kısımda Tokyo 2020 logosu yer alıyor. Hemen altında ise TOKYO 2020 ibaresini görüyoruz.

Eğer Japonya bir süre sonra olimpiyatların ertelendiğini ya da iptal edildiğini açıklarsa bu model de 2020’de olmayan olimpiyatlar için üretilmiş özel bir sürüm olarak tarihe geçecek.

Yorumlar
mete
Galaxy S20 çok güzel ama çok pahalı...
Cevapla
💠Gakko💠
Samsung bele giderse yerini Şayomiye bırakacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.