Mobil

Samsung, kurumsal şirketler için telefon üretecek!

Üretilecek akıllı telefonlar sadece kurumsal şirketlere özel olacak ve kapsamı kişiselleştirilmiş özellikler barındıracak.


Samsung kurumsal pazardaki yerini güçlendirmek için yeni yöntemler geliştiriyor. Knox güvenlik uygulamasını akıllı telefonlarda kullanmaya başlayan Güney Koreli üretici, şirket ve kişisel bilgilerin korunmasına yönelik önemli bir hamle gerçekleştirdi. Samsung'un yeni hedefi ise kurumlara özel profesyonel ve kişiselleştirilmiş akıllı telefonlar oluşturmak. Bir Samsung yetkilisinin açıklamalarına göre büyük dağıtım şirketlerinin kullandıkları sistemi etkin şekilde kontrol eden telefonlar oluşturulacak. Bu noktada FedEX, Pepsi ve Coca-Cola gibi dünyanın dev şirketleri hedef alınıyor.

1385509524_samsung-logo-2.jpg

Samsung yetkilisi tarafından açıklanan raporda telefonlarda yer alacak donanım bilgileri hakkında detaylar aktarılmıyor. Ancak kurumlara özel üretilecek telefonlar, o kuruma ait yazılım özelliklerinden oluşacak. Android işletim sistemiyle çalışması beklenen telefonlar için kurumsal yapılarla görüşmelerin başlandığı gelen bilgiler arasında. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.