Mobil

Samsung Mağazaları'ndan 24 ay taksitle telefon alabilirsiniz!

Samsung ve Avea sizi 24 ay taksit ve avantajlı tariflerle yeni nesil Galaxy sahibi yapıyor.

Samsung Mağazaları'ndan 24 ay taksitle telefon alabilirsiniz!

Samsung Electronics Türkiye, Türkiye’nin yenilikçi operatörü Avea ile işbirliğine giderek Galaxy Tarife ‘leri projesine imza attı. Avantajlı Galaxy tarifeleri sayesinde tüm kullanıcılar belirli Samsung cep telefonlarını 24 ay taahhütle satın alma şansına kavuşacak. Yalnızca Samsung mağazalarında geçerli olacak Galaxy tarifeleriyle kullanıcılar binlerce dakika ve SMS’in yanı sıra farklı seçeneklerde internet kullanım hakkına da sahip olacak. Belirli Galaxy serisi telefonlarda geçerli olan kampanya ile kullanıcılar telefon ücretine ek olarak ay da sadece 22 liradan başlayan fiyatlarlarla avantajlı tariflere kavuşuyor. Bu sayede kullanıcılar tüm mobil ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

1440579416_cs6edgegoldmagazine2p28low29.jpg

Samsung’un en sevilen modellerinin dahil olduğu kampanya hakkında konuşan Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, “Samsung olarak her zaman tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran fırsatlar yaratıyoruz. Avea ile birlikte hazırladığımız avantajlı Galaxy Tarifeleri ile de farklı cep telefonu seçeneklerini 24 ay taahhütlü satış imkanıyla Samsung Mağazaları’nda tüketicilere sunuyoruz. Tüketicilerimiz tarafından da çok sevilen Galaxy serisi akıllı telefonlarımızı Samsung Mağazaları’ na özel böyle bir kampanyayla sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilir size en yakın Samsung mağazasının adresine ulaşabilirsiniz. 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.