Mobil

Samsung ne kadar Galaxy Note sattı dersiniz?

Samsung'un Galaxy Note'daki başarısı haberimizde

Samsung ne kadar Galaxy Note sattı dersiniz?

  Samsung Galaxy Note ilk çıktığı günden bu yana büyük ekranlarıyla konuşulan ve kaliteli tasarım ve performanslarıyla da çok tercih edilen telefonlar oldu. Samsung'un Note serisi gerek donanım özellikleri, gerek yazılım özellikleri gerekse S Pen gibi orijinal fikirleriyle ortalama üzerinde bir kullanıcı kitlesine ulaştı. 

1380230546_indir.jpg

Peki Samsung'un en sonki Galaxy Note satışı durumu nedir?

Samsung Note 3'ü çıkardığı bu günlerde Galaxy Note serisindeki başarısını da açıklıyor. Samsung 40 milyonun üzerinde Galaxy Note sattı. Bunların 30 milyonu Galaxy Note 2 ve 10 milyon kadarı da orijinal Galaxy Note olarak tercih edildi.

Samsung Galaxy Note 2'nin orijinalini 3'e katlamasının en büyük sebebi olarak çıkış tarihlerinin oldukça yakın olması görülüyor. Samsung'dan JK Shin tarafından bu ay verilen rakamlar Note 3'ün başarısı konusunda da az çok fikir veriyor. Şimdiden tanıtım günleriyle de bir çok ilgi toplayan Note 3 de küçük kardeşlerini 3'e katlayabilecek mi bunu ilerleyen zamanlarda görebileceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.